چرا ثبت برند برای کارآفرینان صنعت لوازم خانگی ضروریست؟

ثبت برند لوازم خانگی - ثبت برند برای لوازم خانگی - خرید برند لوازم خانگی

ثبت برند ، ثبت اختراع یا دریافت گواهی ثبت طرح صنعتی برای کارآفرینان و سختکوشان صنعت لوازم خانگی صرفاً یک ارزش افزوده یا اقدامی برای یک اتفاق نامعلوم نیست. استقبال کارآفرینان در تولید لوازم خانگی و تلاش دولت و بنگاه‌های افتصادی در جهت گسترش فرهنگ خرید از تولیدات ملی مبارک و فرخنده است اما مجالی برای سوء استفاده از اعتبار و شهرت تولید کنندگان محبوب و مطمئن ایجاد می‌کند.

شاید لابلای اخبار خوانده باشید که عده‌ای با تقلب و استفاده از نشان تجاری فلان گروه تولیدی محبوب، محصولات نامرغوب را روانه بازار کرده‌اند. عده‌ای از مصرف کنندگان بدون دانستن این اتفاق از آن گروه تولیدی محبوب شکایت می‌کنند و یا در بین صحبت‌ها با دوستان و نزدیکانشان می‌گویند: « از فلان گروه تولیدی هیچ چیز نخر، جنس بنجل تحویل می‌دهد بدون پشتیبانی»

بسیار تلخ است وقتی نتیجه زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی شما اینطور به حراج تقلب گذاشته می‌شود. اما روی دیگر تلخ تر آن زمانی اتفاق می‌افتد که در کمال ناباوری فرد دیگری برند، لوگو و نشان تجاری شما را به نام خود ثبت کند.

نمی‌خواهیم شما را ناراحت و یا مضطرب کنیم اما معتقدیم در دنیای کسب‌وکار باید هوشمندانه قدم برداشت و امری را محال و یا چیزی را به تعویق نیاندازیم مخصوصا آنکه بحث اعتبار و وجود و ماهیت اصلی کسب‌وکار مانند ثبت برند مطرح باشد.

ثبت برند لوازم خانگی - ثبت برند برای لوازم خانگی - خرید برند لوازم خانگی

احتمالاً در طول هر ماه حداقل یک یا دو تماس از برخی همکاران غیرحرفه‌ای حوزه ثبت دارید که به شما می‌گویند فردی به نام آقای ….. می‌خواهد برند شما را ثبت کند، می‌خواستیم به شما بگوییم که اگر برندتان را ثبت نکنید ایشان می‌توانند تمام کسب‌وکار شما را از آنِ خود کند.

ما به‌خاطر این رفتار غیرخرفه‌ای برخی از بازاریابان ثبت برند بسیار ناراحتیم در این پست کوشیده‌ایم برخی از مزایایی ثبت برند و ثبت اختراع در حوزه لوازم خانگی را بیشتر توضیح دهیم.

1. با توسعه فرهنگ “ایرانی کالای ایرانی بخر” ، تولیدکنندگان ایرانی باید به سمت ثبت برند، برندسازی و گسترش ایمن بازار برای محصولات خود باشند. تولید‌کننده‌ای بی‌نام و نشان ثبت شده و معتبر از چرخه رقابت و اقتصاد به‌سرعت کنار گذاشته می‌شود.

2. ثبت برند لوازم خانگی و در پی آن ثبت طرح صنعتی به تولیدکننده داخلی کمک می‌کند علاوه بر ایجاد ارزش افزوده، از ابداعات و تکنولوژی‌های مصرفی خود محافظت نماید.

3. ثبت برند به کارآفرینان صنعت لوازم خانگی کمک می‌کند تا محصولات خود را براحتی در داخل و خارج از کشور توزیع نموده و نگران سوء استفاده احتمالی نباشند.

4. ثبت اختراع به کارآفرینان حوزه لوازم خانگی کمک می‌کند تا از تسهیلات و مزایای قانونی و مالی نهادهای دولتی و نیمه دولتی بهره‌مند شده و دسترسی به بازارهای جدید برایشان آسان‌تر می‌گردد.

ما در ثبت ثمین خرسندیم که توانسته‌ایم، ثبت برند و ثبت طرح صنعتی بسیاری از کارآفرینان و تولید‎‌کنندگان برتر لوازم خانگی را در طول 8 سال اخیر به سرانجام برسانیم. چنانچه تمایل دارید می‌توانید با تماس با ما از خدمات مشاوره رایگان ثبت برند لوازم خانگی، خرید برند لوازم خانگی و ثبت اختراع و ثبت طرح صنعتی استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *