اخذ کد اقتصادی

اخذ کد اقتصادی به اندازه ثبت شرکت و ثبت برند مهم و ضروریست. شاید برخی از افراد گمان کنند که برای راه اندازی یک کسب وکار قانونی، تنها ثبت شرکت کافیست. اما اینگونه نیست! تمامی اشخاص حقیقی یا حقوقی که قصد فعالیت اقتصادی و تجاری دارند بایستی قبل از شروع فعالیت، پرونده مالیاتی تشکیل داده و کد اقتصادی دریافت کنند.

کد اقتصادی یک شماره 12 رقمی برای تمامی اشخاص حقیقی یا حقوقی است که توسط اداره مالیات برای شناسایی افراد و تعیین میزان مالیات آنها صادر می‌شود. کد اقتصادی همانند کد ملی برای هر شخص منحصر به فرد می‌باشد.

کلیه شرکت های ثبت شده تا 2 ماه بعد از ثبت شرکت فرصت دارند تا پرونده مالیاتی خود را ثبت و کداقتصادی 12 رقمی را دریافت کنند…

پلمپ دفاتر قانونی

هر موسسه و هر شركت و هر سازمانی كه مشمول قوانین مالیات باشد بایستی از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت تحریر كلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .

این دفاتر كه به دفاتر قانونی معروف هستند , كلیه شركتها با توجه به دستور العمل ها و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی و تراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتر بنویسند و در انتهای سال مالی و زمانی كه می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهند دفاتر پلمپ شده ای را هم كه نوشته اند برای استناد به دارایی تحویل می دهند.

این دفاتر برای مشخص نمودن فعالیت های مالی سالیانه شرکت, ثبت شرکت , بصورت اجباری تخصیص داده می شود.

اخذ کارت بازرگانی

اگر به تازگی قصد ورود به دنیای جذاب صادرات و واردات را دارید. اولین قدم اخذ کارت بازرگانی است. همکاران ما در موسسه ثبت ثمین به شما کمک می‌کنند تا سریعتر و آسان‌تر کارت بازرگانی خود را دریافت کنید.
تفاوتی نمی کند که شما به عنوان یک شخص حقیقی یا شخصیت حقوقی قصد تجارت دارید و به دنبال اخذ کارت بازرگانی هستید، ارائه مدارک لازم و طی مراحل قانونی از الزامات این پروسه می‌باشد.

اخذ جواز تاسیس

اخذ جواز تاسیس به منظور اجازه و مجوزی جهت تولید و بسته بندی محصولاتی در شهرک صنعتی که مشخصاً در جواز تاسیس ذکر شده، انجام می‌گیرد.

جواز تاسیس با در نظر گرفتن نوع تولید و محصولات، از مراجع قانونی متفاوتی نظیر وزارت صنعت، معدن و تجارت یا جهاد کشاورزی یا وزارت بهداشت و… اخذ می‌شود.

موسسه ثبت ثمین، کلیه خدمات اخذ جواز تاسیس را در کوتاهترین زمان و با دقت بالا به کارفرمایان محترم ارائه می‌نماید.

ثبت اختراع

ثبت اختراع احترام و محافظت از سالها تلاش و کوشش در ایجاد یک محصول یا فرآیند صنعتی است. گواهی ثبت اختراع به مخترع حق انحصاری در گسترش، حفظ، صادرات واردات، عرضه برای فروش، فروش و استفاده از فرآورده و کالاهایی که مستقیماً از طریق اختراع و فرآیندهای آن بدست می آیند را دارد.

گواهی ثبت اختراع طی گذراندن مراحل قانونی به مخترع ارائه می‌شود. کارشناسان موسسه ثبت ثمین ضمن پاسداشت از حقوق مخترعین، کلیه‌ی مراحل ثبت اختراع را با بالاترین دقت به کارفرمایان گرامی ارائه می‌نماید.

ثبت طرح صنعتی

محافظت از ایده‌ها به اندازه ایده‌پردازی مهم و سرنوشت ساز است. ثبت طرح صنعتی در واقع اثبات حق مالکیت به نام شماست. ثبت طرح صنعتی به مانند ثبت برند، ثبت علامت تجاری و ثبت اختراع حایز اهمیت است. کسب انحصاری مهمترین دلیل ثبت طرح صنعتی است تا در بازار پر رقابت کسب و کار بتوانید مستحکم و موفق حرکت کنید.

کارشناسان موسسه ثمین با ارائه مشاوره های تخصصی در این زمینه، اقدامات و مراحل لازم جهت ثبت طرح صنعتی را با بهترین کیفیت به شما ارائه می‌نمایند.

درخواست آنلاین پلمپ دفاتر قانونی